Rörstrand

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, tallrikar, 23 st., porslin, tryckt dekor av antikiserande motiv, diameter ca 27 cm.

PROVENIENS: Tidigare funnits på Moholms Herrgård, Västra Götaland

Bruksslitage.

804315

2020-08-25