Litografi Ardy Strüwer

Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüver, 126/300, färglitografi, ca 77 x 56 cm

804319

2020-08-29