Stina Wirsén

Stina Wirsén
Stina Wirsén

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STINA WIRSÉN (född 1968): "Sergels torg",
signerad och numrerad 6/90, serigrafi, ca 45x45 cm

804326

2020-08-26