Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Wow" och "Maybe", signerade Thoen, 263/350, resp 16/30, färglitografier, bladmått, ca 46x32, resp. 50x50 cm

Maybe har smärre ytsmuts.

804335

2020-08-26