Golvlampa "Kaoyi"
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets senare del, Kaoyi, stomme i svartlackerad metall, skärmar av mässing och glas, fem ljuspunkter, dimbar, höjd ca 166 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, Smärre slitage, repor
804339
2020-09-01