Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARTIER, damur, Tank, 1980-tal, förgyllt sterlingsilver, manuell, mineralglas, boettnr. 3 249018, cal 78-1, originalläderband samt spänne i gulddoublé, 20,5x28 mm, manual
Zustandsbeschreibung
804341
2020-08-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner