Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

13 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, 1960-tal, stomme i mässing, glasade sidor samt hyllplan, belysning, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 165, 91x32 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, skadade lister

804346

Päivämäärä:

2020-08-25