Vitrinskåp
Klubbat för:
13 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, 1960-tal, stomme i mässing, glasade sidor samt hyllplan, belysning, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 165, 91x32 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skadade lister
804346
Päivämäärä:
2020-08-25