Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, bronserad, troligen Italien, 1900-tal, barockstil, höjd ca 79 cm

Skador

804348

2020-08-25