Klubbat för:
5 600 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, beslag och fotavslut i mässing, 3 lådor, skiva med senare galon, höjd 75, 113x64 cm
Saknar nyckel, märken, slitage
804351
2020-08-25