Skrivbord i Louis XVI-stil

Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil
Skrivbord i Louis XVI-stil

Klubbat för:

5 600 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, beslag och fotavslut i mässing, 3 lådor, skiva med senare galon, höjd 75, 113x64 cm

Saknar nyckel, märken, slitage

804351

2020-08-25