Citizen herrarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CITIZEN, armbandsur, "Bullhead", stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, kronograf, refnr. 4-901193K, originallänk, viklås, diameter 38,4 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garantear ej funktionen, kronograf nollställer ej rätt, slitage, skadad urtavla
804359
2020-08-25