Citizen herrarmbandsur

Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CITIZEN, armbandsur, "Bullhead", stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, kronograf, refnr. 4-901193K, originallänk, viklås, diameter 38,4 mm

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garantear ej funktionen, kronograf nollställer ej rätt, slitage, skadad urtavla

804359

Päivämäärä:

2020-08-25