Kriser

Kriser
Kriser
Kriser
Kriser
Kriser
Kriser
Kriser
Kriser
Kriser
Kriser

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KRISER, 5 st, i varierande utförande, mestadels med vågiga damaskerade klingor, längd ca 64-54 cm

Kuntoraportti

Skador, slitage, delar saknas

804364

Päivämäärä:

2020-08-30