Kriser
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KRISER, 5 st, i varierande utförande, mestadels med vågiga damaskerade klingor, längd ca 64-54 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage, delar saknas
804364
Päivämäärä:
2020-08-30