François Louis Lanfant de Metz olja på pannå

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FRANCOIS LOUIS LANFANT DE METZ (Frankrike 1814-1892): Kvinna i folkdräkt, signerad Lanfant, olja på pannå, 23x15 cm

804389

2020-09-13