Oljemålning Hasse Hasselgren

Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

HASSE HASSELGREN (1933-2002): "Block 2", signerad Hasse Hasselgren, daterad 76, olja på duk, ca 82 x 53 cm

Sned ram

804407

2020-08-25