Byrå Kartell Mobil

Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil
Byrå Kartell Mobil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KARTELL, "Mobil", byrå på hjul, transparent plast, 3-lådor, höjd 63 cm, 47,5x45,5 cm

Märken efter glas/kopp på ovansidan, repor, bruksslitage

804411

2020-09-07