Per Hasselberg skulptur

Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, "Snöklockan", lergods, Per Hasselberg, signerad P. Hasselberg Paris 1884, stämpelmärkt L P Jörgensen, eneret, höjd 82 cm

Fläckar, repor

804415

2020-09-07