Kalkstensbord från Gottland

Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland
Kalkstensbord från Gottland

Klubbat för:

95 EUR

Utropspris

200 EUR

BORD, 1900/2000-tal, tillverkat i Gotländsk kalksten vid Slite stenhuggeri, 4 monterbar dlr, höjd ca 68,5 samt 120,5x70 cm

Lätt slitage

804425

2020-08-31