Teservis Royal Copenhagen

Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen
Teservis Royal Copenhagen

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, delar av teservis, "Musselmalet", halvblond, 1900-talets första hälft, bestående av: 6 tekoppar (524) samt 4 tefat (524-703-764), 1 kopp 3:a sortering

Smärre bruksslitage

804443

2020-08-31