Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, delar av teservis, "Musselmalet", halvblond, 1900-talets första hälft, bestående av: 6 tekoppar (524) samt 4 tefat (524-703-764), 1 kopp 3:a sortering
Smärre bruksslitage
804443
2020-08-31