Nils Nilsson Skum

Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Samer vid kåta,
signerad och daterad -39, blandteknik, ca 24x31 cm

804455

2020-08-26