Ask med lock Kina 1800-tal lack

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ASK MED LOCK, lackarbete, Kina, 1800-tal, dekor i guld och rött av blommor och attribut, höjd ca 13, diameter 33 cm

Slitage, skador, färgbortfall

804456

2020-08-26