Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ASK MED LOCK, lackarbete, Kina, 1800-tal, dekor i guld och rött av blommor och attribut, höjd ca 13, diameter 33 cm
Slitage, skador, färgbortfall
804456
2020-08-26