Rigmor Ilstedt

Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt
Rigmor Ilstedt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIGMOR ILSTEDT (född 1941): "Poas främmande fågel", monogramsignerad, daterad a tergo 1967, ca 73x65 cm

Fläckar

804457

2020-08-26