Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
SKÄNK, 1900-talets första hälft, teak, tre lådor, räfflade dörrar med bakomliggande hyllinredning, handtag i mässing, höjd ca 125, 44x157 cm
Smärre bruksslitage, repor
804476
2020-09-04