Tamburmajor Fagerhult

Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, Fagerhult, förgylld metall, höjd ca 183 cm

Smärre bruksslitage, repor och märken

804478

2020-09-04