Gideon Ekholm oljemålning

Gideon Ekholm oljemålning
Gideon Ekholm oljemålning
Gideon Ekholm oljemålning
Gideon Ekholm oljemålning
Gideon Ekholm oljemålning
Gideon Ekholm oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIDEON EKHOLM (1887-1952): Landskapsmotiv, signerad och daterad G Ekholm 1932, olja på duk, 92x130 cm

804485

2020-08-25