Klubbat för:
360 EUR
Utropspris
450 EUR
ETERNA-MATIC, 1000, 14K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, caliber 1489 K, verknr 6164996, boettnr 645 VT, 1970-tal.
Smärre slitage, gravyr.
804516
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här