Eero Koivisto stol

Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

EERO KOIVISTO, stol, tidigt 1990-tal, prototyp, unikt exemplar, ej i senare produktion, stomme i svartlackerad metall, flätad sits samt rygg, sitthöjd ca 46, höjd ca 70 cm

Smärre slitage

804517

2020-09-01