Gunnar Svensson oljemålning

Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Stilleben med bl a figuriner och lökar, signerad, olja på duk, ca 59x72 cm

Kuntoraportti

804520

Päivämäärä:

2020-09-04