Gunnar Svensson oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR SVENSON (1892-1977): Stilleben med bl a figuriner och lökar, signerad, olja på duk, ca 59x72 cm
Kuntoraportti
804520
Päivämäärä:
2020-09-04