Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Äng med skogsparti, signerad, olja på duk, ca 45x55 cm

804527

2020-09-04