Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets början, empire, fanerad i mahogny, beslag i pressad mässing, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 87, 104x47 cm
Nycklar finns
Fanerskador, fläckar, slitage
804538
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här