Soffa i Franktyg
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1950-tal, tresitsig, fast stoppad rygg, tre lösa sittkuddar, klädd i Josef Frank kretongen "Under Ekvatorn" från Svenskt Tenn , höjd 80, längd 190, sitthöjd 43 cm
Kuntoraportti
mindre slitage
804540
Päivämäärä:
2020-09-13