Soffa i Franktyg

Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg
Soffa i Franktyg

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1950-tal, tresitsig, fast stoppad rygg, tre lösa sittkuddar, klädd i Josef Frank kretongen "Under Ekvatorn" från Svenskt Tenn , höjd 80, längd 190, sitthöjd 43 cm

Kuntoraportti

mindre slitage

804540

Päivämäärä:

2020-09-13