Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Modeller vid källa, akvarell, osignerad, 28,5x22,5 cm
804542
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här