BRITA NORDENCREUTZ: Modeller vid källa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Modeller vid källa, akvarell, osignerad, 28,5x22,5 cm

804542

2020-09-13