Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PERCIVAL LAFER, soffbord, Brasilien 1960-tal, skiva i svart skiffer samt klädd i ljusbrunt läder runt kanterna, ben i jakaranda, höjd 40, 66x76 cm
smärre slitage
804545
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här