Percival Lafer soffbord Brasilien

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PERCIVAL LAFER, soffbord, Brasilien 1960-tal, skiva i svart skiffer samt klädd i ljusbrunt läder runt kanterna, ben i jakaranda, höjd 40, 66x76 cm

smärre slitage

804545

2020-09-13