Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Square", signerad och daterad 1984, 4/6, färgetsning/collage, 57x75 (bladstorlek)
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery
804552
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här