SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Square"

SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):
SUSAN WEIL (USA, född 1930):

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Square", signerad och daterad 1984, 4/6, färgetsning/collage, 57x75 (bladstorlek)

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery

804552

2020-09-13