Cigarettburk silver

Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver
Cigarettburk silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTBURK med lock, sterlingsilver, GAB, 1953, svenska kontrollstämplar, hjärtformad, med lock, höjd 80 cm, totalvikt ca 279 g

Smärre slitage

804557

2020-09-01