Brita Hansson oljemålning

Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

BRITA HANSSON (1918-1979) sommarlandskap, signerad samt daterad -49, olja på masonit, 45x55 cm

804565

2020-08-31