CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE: figurkomposition

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, signerad och daterad Corneille 79, numrerad 75/250, ca 50x65 cm

804571

2020-09-01