Hans Agne-Jakobsson 1 par taklampor
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 1 par, "T325/450", Markaryd, vitlackerad metall, cirkulära lameller, etikettmärkta, Ø ca 45 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, slitage med smärre repor, märken
804586
2020-09-01