Hans Agne-Jakobsson 1 par taklampor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 1 par, "T325/450", Markaryd, vitlackerad metall, cirkulära lameller, etikettmärkta, Ø ca 45 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, slitage med smärre repor, märken

804586

2020-09-01