Kulram i furu

Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu
Kulram i furu

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KULRAM, 1900-talets mitt, furu, ca 120x86 cm

Slitage

804589

2020-08-25