Golvlampa samt Bordslampa ÖIA
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, märkt Nya Öia, Typ G 120 samt B 103, 1900-talets andra hälft, ledad arm, mässing, höjd inkl. skärm ca 137 resp 65 cm
Slitage, repor, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
804614
2020-09-02