Golvlampa samt Bordslampa ÖIA

Golvlampa samt Bordslampa ÖIA
Golvlampa samt Bordslampa ÖIA
Golvlampa samt Bordslampa ÖIA
Golvlampa samt Bordslampa ÖIA
Golvlampa samt Bordslampa ÖIA
Golvlampa samt Bordslampa ÖIA

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, märkt Nya Öia, Typ G 120 samt B 103, 1900-talets andra hälft, ledad arm, mässing, höjd inkl. skärm ca 137 resp 65 cm

Slitage, repor, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

804614

2020-09-02