Fickur 1800-tal

Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1800-tal, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, innerboett i gulmetall, diameter 44 mm

Glas saknas, urtavla med sprickor och skador, en visare saknas

804615

2020-08-26