Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1800-tal, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, innerboett i gulmetall, diameter 44 mm
Glas saknas, urtavla med sprickor och skador, en visare saknas
804615
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här