Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets mitt, fanér i mahogny, 3 lådor i sarg, 2 utdragbara skivor, beslag i mässing, höjd ca 175, 108 x 46 cm

Slitage, märken förekommer

804616

2020-08-31