Matgrupp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 10 dlr, 1900-tal, fanér i mahogny, bestående av: matbord med 3 iläggskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 125 cm, sideboard, höjd ca 90, 190 x 51 cm, 8 stolar
Slitage, märken, repor
804621
2020-08-28