Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 10 dlr, 1900-tal, fanér i mahogny, bestående av: matbord med 3 iläggskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 125 cm, sideboard, höjd ca 90, 190 x 51 cm, 8 stolar

Slitage, märken, repor

804621

2020-08-28