Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets början, mahognyfanér, höjd ca 74, diameter 106 cm

Slitage, solblekt, märken förekommer

804623

2020-08-28