Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal jugend, majolika, förgylld dekor, justerbar höjd
Bruksspår, ej funktionstestad
804627
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här