Majolika fotogenlampa

Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa
Majolika fotogenlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal jugend, majolika, förgylld dekor, justerbar höjd

Bruksspår, ej funktionstestad

804627

2020-08-28