Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, med lådhurts, 3 lådor, en sida med utdragbar skiva, 1940-tal, höjd ca 70, 90x64 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

804636

2020-08-28